Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Mieszkanie Ząbkowice Śląskie

Ząbkowice Śląskie, dolnośląskie

  • 145 000 zł
  • 134 m²
  • 1 082,09 zł/m²

Zdjęcie

Anna Doradca

Skontaktuj się

Mieszkanie Ząbkowice Śląskie

Ząbkowice Śląskie, dolnośląskie

zaktualizowane:
22 maja 2026

145 000 zł

134 m²

1 082,09 zł/m²

Mieszkanie Ząbkowice Śląskie

Zaktualizowane: 22 maja 2026

145 000 zł 134 m² 1 082,09 zł/m²

Piętro:
parter/2
Liczba pokoi:
5
Rok budowy:
1930
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
do remontu

Piętro:

parter/2

Liczba pokoi:

5

Rok budowy:

1930

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

do remontu

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 145 000 zł (1 082,09 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 134 m², 5 pokoi, 1 łazienka; stan: do remontu
  •   okna: plastikowe, drewniane, stare
  • Budynek: kamienica; rok budowy: 1930 (blok w starym budownictwie)
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/2
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica, ogródek
  • Kuchnia: oddzielna
  • Łazienka: oddzielne WC
  • Źródło: biuro nieruchomości: Open Home Group, zaktualizowane: 22.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 13383/13327/OMS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż wyjątkowy, 3-kondygnacyjny lokal mieszkalny w przedwojennej kamienicy 134 m²
Ząbkowice Śląskie
Na sprzedaż przestronny lokal mieszkalny o powierzchni 134 m², położony w klimatycznej, przedwojennej kamienicy. Nieruchomość zajmuje aż trzy kondygnacje, co daje ogromne możliwości aranżacyjne zarówno dla dużej rodziny, jak i pod inwestycję. (...)

Agent

Anna Doradca

789 100...

789 100 422

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Anna Doradca

789 100...

789 100 422

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości